به تازگی ورقه‌های سه لایه بامبو که صد در صد بازیافتی است، به منظور استفاده در دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان ها به بازار آمده که دارای قابلیت های چشمگیری است. این روزها به دلیل گسترش بکارگیری انواع مصالح و تجهیزات بازیافتی و به اصطلاح سبز در صنعت ساخت و ساز کشور، بسیاری از تولیدکنندگان به سوی تولید این گونه مصالح روی آورده‌اند که به ویژه در بخش دکوراسیون داخلی به رشد قابل توجهی دست پیدا کرده است.

ورقه‌های سه‌ لایه بامبو نیز یکی از این مصالح مخصوص دکوراسیون داخلی است که رقص نور و جلوه های ویژه‌ای را درفضا به وجود می‌آورد. این چوب‌های بامبو به قدری از قدرت انعطاف پذیری بالایی برخوردارند که می توان به راحتی در آن کش و قوس‌های خلاقانه با سطح بادوام و محکم ایجاد کرد.

بامبو در ابزارآلات

این پنل‌ها که با نام تخصصی PlybooStrand به بازار عرضه شده اند، می توانند همچون یک چوب سبک و منعطف در کلیه کاربردهای تکنیکی و فنی مانند ماشین آلات CNC و سایر ابزارآلات دستی و ماشینی به کار گرفته شوند.

ببامبو در َست و چسب 

پنل های PlybooStrand به راحتی در تکنیک‌های مربوط به بَست مثل نازک‌کاری، پیچ، براد استخوان و گیره و روش چسب مورد استفاده قرار می گیرند.

سنباده زدن پنل های بامبو

این پنل‌های دکوری مانند یک چوب سخت به راحتی قابل سنباده زدن هستند و آن‌چنان سطح صاف، صیقلی و براق پیدا می کنند که درخشندگی قابل توجهی به فضای داخلی خانه، رستوران، کافی شاپ و مکان های اداری و تجاری می‌دهند.

مرحله نهایی 

در این مرحله پنل های PlybooStrand با روش‌های متعارف همچون دستی، اسپری و قلم مو نهایی شده و به مرحله بهره‌برداری می‌رسند. همچنین می توان با اشعه ماوراء بنفش به نوعی رنگ و نمای این پنل‌ها را زنده کرده و شفافیت آنها را بالا برد.

برای دیدن انواع دکوراسیون و تزیینات داخلی می توانید از سایت فروشگاه نقش مارکت دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *