• نقش مارکت
  • /
  • بلاگ
  • /
  • معرفی انواع گاز رومیزی تولید شده توسط شرکت استیل البرز

معرفی انواع گاز رومیزی تولید شده توسط شرکت استیل البرز

گاز رومیزی استیل البرز

گاز رومیزی استیل البرز

خانه ها و آپارتمان هایی که امروزه در آن زندگی میکنیم تحت تأثیر شرایط زندگی مدرن شهرنشینی قرار گرفته که فضای آن به بزرگی گذشته نیست. این امر سبب ایجاد مشکلاتی به ویژه برای واحدهای آپارتمانی و ساکنین آنها شده تا در انتخاب اسباب منزل دقت بیشتری کنند. یکی از این وسایل که در آشپزخانه به دفعات زیاد مورد استفاده قرار میگیرد اجاق گاز است که اگر در انتخاب آن دقت نکنید باعث ایجاد مشکلاتی در هنگام اثاث کشی و یا زمان استفاده از آن برایتان به وجود بیاورد. یکی از راه حل ها، استفاده از گاز رومیزی به جای اجاق گاز مبله یا فردار است و با فضای کمی که اشغال میکند گزینه مناسبی برای آشپزخانه های آپارتمانی و خانه های کوچک تان است

شرکت استیل البرز یکی از شرکت های تولید کننده گاز صفحه ای در ایران است و ما قصد داریم محصولات این شرکت را به شما معرفی کرده تا اگر قصد خرید گاز صفحه ای را دارید، مدلهای این برند را نیز در نظر بگیرید.

{ معرفی گاز رومیزی ( صفحه ای یا توکار ) :}

گاز رومیزی استیل البرز

گاز رومیزی به اجاق گازی گفته میشود که روی میزهای مخصوص یا کابینت آشپزخانه و بر اساس الگوی برشی خاص قرار میگیرد. شرکت استیل البرز با توجه به نیازهای مصرف کننده و بازار رقابتی که وجود دارد، سعی در افزایش کیفیت و دوام محصولات خود کرده است.
این شرکت، تولید اجاق گاز رومیزی خود را در 4 جنس صفحه مختلف ( شیشه ای ، شیشه ای با فریم استیل، استیل و سرامیکی )، در دو نوع گازی یا برقی و با تعداد شعله های متنوع ( 1 تا 6 شعله ) تولید میکند تا بتواند بخشی از مشکلات آشپزخانه های کوچک را برطرف سازد.

و اما 6 ویژگی مهم گاز رومیزی تولید شده توسط شرکت استیل البرز از نگاه من:

  • 1. مصرف گاز کمتر: این شرکت با طراحی متفاوت مصرف گاز را در محصولات کمتر کرده است.
  • 2. این اجاق گازها از ترموکوپل‌ پیشرفته ( TOP TIME ) بهره می برند که باعث روشن شدن سریع شعله شده و در هنگام خاموش شدن آن (بر اثر سرریز غذا یا هر دلیل دیگر)، جریان گاز ورودی را به صورت خودکار قطع میکند و باعث ایمنی بهتر این محصول میشود.
  • 3. سرشعله دوال ( Dual ) بکار رفته در گاز رومیزی استیل البرز علاوه بر توان حرارتی قابل قبول و مصرف انرژی کمتر، این قابلیت را دارد که با استفاده از 2 ژیگلور، شعله را در 2 حالت کاملاً روشن یا فقط روشن بودن شعله وسط با استفاده از یک ولوم قرار دهد.
  • 4. فناوری سرشعله سرآشپز (Chef) بکار رفته در اجاق گاز های توکار استیل البرز موجب توزیع یکنواخت شعله به طور همزمان شده و باعث کاهش مدت پخت غذا و البته نسوختن غذا می شود.
  • 5. قطعات اصلی کار شده در این محصول شامل فندک الکتریکی، ترموکوپل و سر شعله در 2 نمونه ایتالیایی (SABAF و DEFENDI) و ایرانی ( ایزاتک ) هستند.
  • 6. این شرکت محصولات خود را مشمول 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می کند و برای نصب محصولات استیل البرز می توانید از نصب رایگان این شرکت استفاده کنید.

حالا که با ویژگی های اجاق گاز صفحه ای استیل البرز آشنا شدید، به معرفی انواع اجاق گاز توکار استیل البرز می پردازیم:

{ انواع گاز رومیزی استیل البرز از نظر جنس صفحه :}

گاز رومیزی شیشه ای

شیشه ای

گاز رومیزی استیل البرز

شیشه با فریم استیل

گاز رومیزی استیل

استیل

گاز رومیزی شیشه سرامیک

شیشه - سرامیک

1.{ گاز رومیزی استیل البرز - شیشه ای :}

صفحه ای که روی گاز رومیزی استیل البرز کار شده، از جنس شیشه سکوریت (شیشه ای نشکن و مقاوم در برابر ضربه) است که تحمل حرارت بالا و ظروف نیمه سنگین را دارد. گاز رومیزی شیشه ای در طرح های بسیار متنوعی با دو رنگ مشکی و سفید ارائه می شود و نمای آشپزخانه تان را زیبا میکند که موجب هماهنگی بیشتر با دیگر اجزای آشپزخانه به خصوص با هود می شود.

یکی از معایب این جنس، لبه های آن است که آسیب پذیر بوده و در صورت ضربه به این نواحی، شکسته و چند تکه می شوند اما شرکت استیل البرز با طراحی مدل هایی که لبه‌های تراش خورده دارند تا حد زیادی ( نه کاملا ) این مشکل را برطرف کرده است.
نظافت اجاق گاز توکار استیل البرز با جنس صفحه شیشه ای آسان است و با یک دستمال مرطوب هم می توان اجاق گاز را تمیز کرد اما اگر مثل من وسواس دارید، مجبورید این کار را چندین بار در طول روز انجام دهید چرا که شیشه آن زود لک گرفته و کثیف می شود.
باید توجه داشته باشید بر روی محل قرار گیری گاز، بیش از حد برش داده نشود، زیرا امکان شکستگی شیشه آن وجود دارد. در صورتی که این مشکل در گاز رومیزی با صفحه استیل وجود ندارد. پس اگر دنبال اجاق گازی با ظاهر زیبا می گردید. پیشنهاد من اجاق گاز شیشه ای استیل البرز هست.

2.{ گاز رومیزی استیل البرز - شیشه با فریم استیل}

این مدل گاز رومیزی از ترکیب شیشه و استیل ساخت شده و تمام مزیت های اجاق گاز شیشه ای را دارد. دوام آن از مدل تمام شیشه ای بیشتر و از مدل تمام استیل کمتر است. طراحی مرکزی این اجاق گاز از شیشه نشکن بوده و در اطراف آن و قسمت شعله های آن از نوار استیل استفاده شده است تا مشکل پریدگی لبه ها را در مدل تمام شیشه ای برطرف کند اما همچنان مشکل نظافت مرتب آن در طول روز پابرجاست.

3.{ گاز رومیزی استیل البرز – استیل :}

اجاق گاز رومیزی با صفحه ای از جنس استیل برخلاف صفحه شیشه ای، خطر شکستن را ندارد و در برابر ضربات مقاومت بیشتری دارد اما تنوع رنگ آن ها محدود است و معمولا به دو دسته صفحات براق و صفحات مات محدود می شود. فلز استیل به کار رفته در این اجاق گاز ، برخلاف مدل شیشه ای ، دیرتر کثیف شده و نیازی به تمیز کردن روزی چند بار را ندارد اما مشکلی که وجود دارد، سختی و زمان بر بودن نظافت این اجاق گاز صفحه ای به خصوص در نوع استیل آجدار آن است. تمیز کردن صفحه استیل از نوع ساده هم راحت تر از نوع آجدار آن انجام می شود ولی نیاز به دقت زیادی داشته چرا که امکان خش افتادن روی آن وجود دارد.
صفحات اجاق گاز توکار استیل از مقاومت خوبی برخوردار است و با خیال راحت تری می توان از ظروف و قابلمه های بزرگتری نسبت به اجاق گاز شیشه ای استفاده کرد.

4.{ گاز رومیزی استیل البرز – شیشه سرامیکی :}

برای ساخت گاز رومیزی با صفحه شیشه سرامیکی، معمولا از همان مواد اولیه ساخت شیشه استفاده می شود با این تفاوت که با اضافه کردن مواد دیگر، مقاومت آن در برابر حرارت و ضربه، بیشتر از اجاق گاز رومیزی با صفحه شیشه سکوریت می شود. در این مدل گاز صفحه ای ، مشکلات تمیز کردن اجاق گاز در مدل های شیشه ای و استیل تا حدود زیادی برطرف شده و با سهولت بیشتری انجام می شود. قیمت اجاق گاز شیشه سرامیکی استیل البرز از مدل تمام استیل بیشتر و به نسبت مدل تمام سرامیکی برندهای دیگر ( استیل البرز گاز رومیزی سرامیکی تولید نمی کند )کمتر است و برخلاف مدل سرامیکی که برقی است، از گاز طبیعی استفاده می کند. این مدل که تنوع کمتری نسبت به سایر گازهای رومیزی دارد، برای کاربر محدودیت انتخاب به همراه دارد.

کلام آخر:

در آخر، شرکت استیل البرز به عنوان یکی از بازیگران اصلی تولید کننده در زمینه لوازم آشپزخانه، توانسته نقش مهمی در تولید محصولات و ارائه خدمات پس از فروش داشته باشد.

در صورت تمایل برای خرید اجاق گاز صفحه ای استیل البرز می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید. در ضمن می توانید از لیست کامل گاز توکار استیل البرز ارزان قیمت دیدن نمایید.

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
ارتباط با کارشناس هر بخش