افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

۰ نظر

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (مصالح، معماری و فناوری های نوین) ۲۲ تا ۲۶ مهرماه طی ساعات بازدید ۱۵ الی ۲۱ در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفها واقع در پل شهرستان برگزار می شود.

افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

این نمایشگاه که در این دوره در ۸۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می شود، ۱۳۶ مشارکت کننده به نمایندگی از استان های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی و جنوبی، یزد و فارس و نمایندگان فروش کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آمریكا، آلمان، پرتغال، چین، بلژیك، ژاپن، تركیه، دانمارك وكره را میزبانی می کند.

تولیدات، محصولات دكوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه، سازه های پیش ساخته و مصالح مرتبط با سبك سازی و مقاوم سازی، انواع و اقسام تجهیزات الكتریك و الكترونیك ساختمان، فناوری های نوین معماری و بهینه سازی مصرف، نما و پوشش های خارجی ساختمان، سایر گروه های مرتبط علمی-تخصصی و انجمن ها از جمله زیر گروه ها و زمینه های مشارکت در این نمایشگاه هستند. در نمایشگاه امسال، زیر شاخه در و پنجره و سیستم های اعلام حریق درهای اتوماتیک حذف شده و به دلیل تفکیک این زیرگروه در قالب نمایشگاه های مستقل، ثبت نام مشارکت کنندگان با این زمینه فعالیت انجام نشده است.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 + = 26