چند نکته طلایی درباره کاغذ دیواری

۱ نظر

-به دلیل تنوع بالای طرح ها و وجود انواع مختلف کاغذ دیواری، همواره انتخاب این متریال کار بسیار سختی بوده است. عوامل متعددی وجود دارد که در خرید کاغذ دیواری باید مد نظر قرار گیرد تا درصد رضایت مندی شما در حین استفاده از کاغذ به سطح قابل قبولی برسد.
در این مقاله سعی بر آن شده که با تبیین بسیاری از این عوامل و آگاهی بخشیدن به خریداران کنجکاو، خریدی آسان را برای آن ها رقم بزنیم و باعث افزایش رضایت مندی افراد در هنگام استفاده و بهره برداری از این متریال شویم. از جمله عوامل موثر در انتخاب کاغذ دیواری می توان: محل قرارگیری و نصب، نور گیری و رنگ غالب بر فضا، مدل و طرح های انتخابی  را نام برد.

3

-اگر مایل به خلق فضایی شاد هستید بهتر است از کاغذدیواری با رنگ بندی شاد و حتی المقدور طرح اسپرت استفاده کنید.

در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری موردنظر این نکته را مدنظر داشته باشید که می بایست با این طرح و رنگ حداقل برای سه سال زندگی کنید وحداکثر دقت را در انتخاب این طرح و رنگ داشته باشید تا از انتخاب آن بعد از یکسال دلزده نشوید. بهتر است برای خانه هایی با طراحی های مدرن و اسپرت از کاغذ دیواری های مدرن و اسپرت و ترجیحا طرح های خلوت و رنگ های روشن یا خالص استفاده کرد.

-برای فضاهایی با چیدمان و طراحی کلاسیک از کاغذ دیواری های با طرح های کلاسیک و البته برجسته استفاده کرد. رنگ های تیره هم می تواند به تاکید بیشتر بر کلاسیک بودن این فضاها کمک کند.

4

-کاغذ دیواری های بافت دار می تواند درجذب حداکثری صداها و جلوگیری از تشدید صدا کمک کند.

-بیشتر کاغذ دیواری های موجود در بازار قابل شستشو هستند ولی درمورد محل کاربرد این کاغذ دیواری ها دقت نمایید که در صورتیکه رطوبت بیشتر یا میزان دفعات شستشوی بیشتری نیاز دارند حتما از کاغذدیواری با قابلیت شستشوی بیشتری استفاده شود.

– اگر مایل به خلق فضایی آرام، منظم و همراه آرامش هستید بهتر است از کاغذ دیواری هایی با رنگ روشن و ساده استفاده کنید.

 

14

اگر این مقاله برای شما مفید بوده است با نظراتتان ما را یاری رسانید.

به انتشار درآمده در تحریریه نقش مارکت

پیشنهاد نقش مارکت جهت آگاهی های بیشتر
   چرا کاغذ دیواری؟
1520044_NpAq9X9Z_o_L

برندهای مختلف کاغذ دیواری
Untitled-1-300x300

نظر (1)

    ارسال یک پاسخ

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    7 + 3 =