برای استفاده از خرید اقساطی در فروشگاه نقش مارکت کافیست از طریق سایت لندو یا همان ایران رنتر سابق اقدام کنید و یک کارت اعتباری به مبلغ محصول مورد نظر خود خود دریافت کنید و خرید خود را در سایت ما تکمیل کنید.

مراحل دریافت کارت اعتباری در پلتفرم ایران‌رنتر به صورت زیر است:

توجه: لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال مدارک ضمانت تا حداکثر ۳ روز پس از ثبت سفارش، سفارش به طور خودکار حذف خواهد شد.

۱. درخواست کارت اعتباری خرید و ثبت سفارش

درصورتی که از قبل در سایت لندو ثبت نام کرده اید با وارد کردن اطلاعات خود وارد سایت شوید در غیر این صورت ابتدا ثبت نام کنید. برای ثبت نام کافیست شماره موبایل خود و یک رمز دلخواه وارد کنید و ثبت نام کنید. پس از ورود به سایت اسم فروشگاه موردنظر خود را سرچ کرده سپس کارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد ماه های هاییکه می خواهید طی آن اقساط را پرداخت کنید را مشخص کنید که تا ۱۲ ماه را می توانید انتخاب کنید ، در آخر آن را به سبد خرید خود اضافه می کنید.

۲. تأیید اولیه سفارش و اعتبارسنجی

حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت نام و ثبت سفارش، کارشناسان ایران‌رنتر با شما تماس می گیرند و تصاویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را از شما درخواست می‌کنند.

بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تأیید شدن مدارک، ثبت‌نام نیز تأیید نهایی شده؛ سپس درخواست شما به واحد تأمین ارجاع داده می‌شود.

۳. تأمین سرمایه برای تهیه کارت اعتباری خرید توسط سرمایه‌گذاران

در این مرحله کارت اعتباری خرید مورد نظر شما توسط سرمایه‌گذاران لندو تأمین سرمایه می‌شود.

پس از دریافت کد اعتباری خرید، به سایت اینترنتی فروشگاه مقصد رفته و سفارش خود را ثبت کنید.

۴. ارسال و شروع اقساط

زمان دقیق ارسال کارت اعتباری خرید مشخص نیست و به صورت اتوماتیک زمانی به عنوان حداکثر زمان ارسال برای سفارش شما در نظر گرفته می‌شود. با سرعت گرفتن روند تأمین سرمایه توسط سرمایه‌گذاران، زمان ارسال تخمینی ممکن است کاهش پیدا کند که در پروفایل شما قابل مشاهده است.